OLYMPIA CLEAR LAVABO 66x44 NADGRADNI CLE4266001
OLYMPIA CLEAR LAVABO 66x44 NADGRADNI  CLE4266001 1OLYMPIA CLEAR LAVABO 66x44 NADGRADNI  CLE4266001 2
Cena
17.352,00 RSD
PDV je uračunat u cenu!
Šifra artikla: 31CL
Isporuka: roba na stanju
Količina:
31CL NADGRADNI UMIVAONIK 66x44
Specifikacije
Šifra proizvoda:
31CL
Proizvođač:
Olympia
Serija
Clear
Montaža
Nadgradna
Boja
Bela
Širina
660 mm
Dubina
440 mm
Visina
125 mm